Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

NOVO další nový autobus ISUZU na evropském trhu

 
Isuzu NOVO ultra

Isuzu NOVO ultra

ISUZU NOVO – nový nízkokapacitní autobus, který vás překvapí vzhledem, kvalitou i cenou!  Malý a úsporný autobus  představila v těchto dnech společnost Turancar CZ s.r.o. z Prahy.  Jeho výjimečnost je v dokonalé jednoduchosti. Jedná se minibus pro 27 osob s parametry plnohodnotného turistického autobusu, se zavazadlovým prostorem o objemu 4 m³, který se prodává na českém trhu za bezkonkurenčně nízkou cenu.

ISUZU NOVO tak úspěšně navazuje na typovou  řadu svého předchůdce  modelu Turquoise, je však menší, lehčí a úspornější. Nový autobus má široké spektrum možností využití, počítá se s ním zejména v oblasti incomingové turistiky, kde nahradí malé mikrobusy, u kterých se musí používat přívěs na zavazadla. Důležité je, že celková délka vozidla je pouze 7 m, a to umožňuje získat povolení ke vjezdu do městských zón většiny evropských měst.  NOVO je výsledkem spolupráce konstruktérů a designerů, jejichž snahou bylo vyvinout levný, lehký, kompaktní, nízkokapacitní turistický autobus, který by plně odpovídal evropským standardům s flexibilními možnostmi  využití.

Použitý nový motor ISUZU 4HK1E5C splňuje přísné podmínky emisní normy Euro 5, 140 kW zaručuje autobusu dostatečný výkon i při plném obsazení. Manuální řazení se šesti rychlostními stupni je přesné, krátké a přispívá celkově k jednoduchému ovládaní a řízení. Nově je zde také použito kotoučových brzd na všech kolech. Vnitřní prostor je plně klimatizován včetně kokpitu řidiče, za příplatek je možné namontovat tropickou klimatizační jednotku s vysokou účinností. Společnost Turancar nabízí širokou škálu dodatečného vybavení včetně výběru barvy a metalického lakování karoserie.

Model NOVO je možné objednat již nyní, dále jsou však v nabídce i autobusy Turquoise Euro 5 model 2010 a novinka  CitiMark, autobus městského typu s ojedinělým designem a odlišnou konstrukcí podvozku.
Informace:

TURANCAR CZ, spol. s r.o.
Jeremiášova č.p. 870/24
Areál Skanska
155 00 Praha 5 Stodůlky
www.turancar.cz
isuzu@turancar.cz
+420 251 610 256
+420 603 970 950

TURANCAR SK – Viliam Turan
Bratislavská 1
949 01 Nitra
Areál Mercedes
www.isuzu.sk
isuzu@turancar.sk
+421 37 6515 221
+421 910 903 355