Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Novinka – Turistický autobus ISUZU s možností přepravy tělesně postižených na vozíku

Společnost TURANCAR CZ, přichází s nabídkou turistického autobusu ISUZU TURQUOISE, který je vybavený přídavnou technologií pro zvedání invalidních vozíků.

 ISUZU New TURQUOISE lift Braun

Automatický výtah od společnosti  Braun Corporation (USA), je speciální zařízení navržené pro vysoko podlažní turistické autobusy, s maximální nosností 340 kg. Autobus ISUZU se zabudovaným zařízením Braun, splňuje veškeré platné normy a je homologován v zemích EU. ISUZU New TURQUOISE lift Braun version 340kg.

 

Cena:   2.795.000 – 2.895.000,- Kč (bez DPH) v závislosti na dodatečné ostatní výbavě – v ceně je již zahrnutá montáž výtahu Braun.

 

Základní výbava autobusu ISUZU New TURQUOISE Euro5 EEV

ABS + ASR /Wabco/, klimatizace s klimatronikem /SAFKAR/, retardér /Telma/ + motorová brzda, tempovat a tempostat /VDO Siemens/ , nezávislé topení /Eberspaecher/ s konvektory, dvojitá bezpečnostní tónovaná okna, CD +  audiosoustava + mikrofon, servo, 4.3 m2 zavazadlového prostoru, couvací senzory, dálkové ovládání dveří, LED osvětlení, 3. brzdové světlo, digitální palubní hodiny, vzduchové brzdy a podvozek s vysoušečem, koberce na palubě i v zavazadlovém prostoru, ocelové ozdobné kryty kol, veškerá komfortní výbava zájezdového autobusu jako jsou záclonky s horním i spodním vedením, ergonomické sedáky s loketními opěrkami plně posuvné jak v podélné ose, tak do uličky s polohovatelnými opěradly, plně stavitelný volant a sedák řidiče /Grammer/ aj. Možnost konfigurace 26+1+1,28+1+1,30+1+1, 32+1 a 33+1, možnost stojících cestujících!!!

 

Prospekt Braun Corporation (USA) pdf: Braun lift document – 07-UVL855R-A4

 

Veškeré další informace Vám rádi poskytneme na:

 e- mail: isuzu@seznam.cz

GSM: 603 970 950