Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

ISUZU na veletrhu Busworld Europe 2023 ve znamení čisté mobility

Společnost Anadolu ISUZU na veletrhu Busworld 2023 v Bruselu představí premiérovou novinku model elektrobusu ISUZU Novo Volt. Společně s ním to budou další, NovoCiti Volt, Citi Volt, Kendo 13 CNG a Grand Toro.

Anadolu Isuzu, značka tureckých užitkových vozidel, vykazuje nyní silnou dynamiku růstu na národních a mezinárodních trzích tím, že se aktivně účastní mezinárodních průmyslových akcí, kde představuje své inovativní a environmentální vozidla. Anadolu Isuzu již dosáhlo velkého úspěchu kdy na evropském trhu, exportovalo velké množství autobusů a nyní se dále věnuje posilováním na trhu účastí na veletrhu Busworld Europe v Bruselu, který se koná od 7. do 12. října 2023.

.

Premiérové ISUZU Novo Volt

Plně elektrický minibus ISUZU Novo Volt vykazuje nízké provozní náklady, maximální efektivitu a vysokou manévrovatelnost s výbornou úrovní pohodlí pro cestující i řidiče, zejména na kratších a středně dlouhých trasách. Novo Volt je dlouhé pouhých 7,3 metrů a má překvapivě prostorný interiér. Pro pohon Novo Volt jsou k dispozici baterie s kapacitou 165 kWh, ty zaručují dojezd 225 km na jedno nabití. Pohon obstarává elektromotor s nominálním výkonem 320 kW a točivým momentem 12 Nm. Nový elektrobus pojme až 29 cestujících. Konstrukční oddělení v Anadolu věnovalo maximální pozornost konstrukci s ohledem na rozložení hmotnosti, baterie jsou proto optimálně uloženy do podlahy.

Zdeněk Nesveda – BusPress

zdroj: Anadolu ISUZU