Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Autobus ISUZU NOVO přes noc úplně změnil tvář!

 

Společnost Anadolu ISUZU v duchu inovačních změn představila nový autobus VISIGO, zároveň však také dochází k jednoznačné změně designu u stávajícího, nejprodávanějšího modelu NOVO. „Plastická operace“ pro NOVO dopadla na jedničku, nejedná se pouze o kosmetické úpravy, došlo ke kompletní výměně předního panelu včetně čelního skla.

Na první pohled zaznamenáme výrazné zaoblení tvarů, novou ergonomii uspořádání předních světlometů a větracích štěrbin a další změny na venkovních částech karosérie. Změny se dotkly také interiéru, přístrojové desky a pracoviště řidiče, vnitřního osvětlení a povrchových úprav. NOVO z pohledu výrobce je stále perspektivní, výborně prodejný autobus jak ne evropských, tak i na asijských trzích.

 ISUZU NEW NOVO

 

Nové NOVO se bude v Čechách prodávat za stejnou cenu!

Důležitou informací pro zákazníky je, že ceny u autobusu NOVO se nemění. Autobusy jsou okamžitě k odběru v současné s dodací lhůtou 6 – 8 týdnů za cenu přibližně 2.000 000,- Kč podle vybavení. NOVO si tak stále udržuje prvenství nejlevnějšího turistického midibusu pro 25 -29 osob na českém trhu. Stále také platí nabídka společnosti TURANCAR CZ o výhodném výprodeji skladových zásob, všech modelů s motorem EURO 5.

 

Text: Zdeněk Nesveda

Foto: Viktor Wiesner a ISUZU      

 

Další informace o autobusech ISUZU vám rádi poskytneme na: 603 970 950, e – mail: isuzu@seznam