Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Prodej autobusů ISUZU v ČR roste!

Určitě dobrá zpráva,

obchod s autobusy v Čechách opět roste. O malokapacitní autobusy ISUZU je nyní značný zájem, od počátku letošního roku společnost TURANCAR  CZ eviduje již pět objednávek od společností provozujících incomingovou turistiku v Praze. Na novou turistickou sezónu si nové autobusy objednaly dopravní společnosti Data Autotrans, Premiant City Tour, Prague Chauffeur Drive, Auto Betty a Dopravní agentura Stanislav Brchl. Nejlepší referencí pro ISUZU jsou vracející se zákazníci!

 

Autobusy ISUZU připravené k expedici 

 

ISUZU jednička ve středním rozměru

ISUZU autobusy středního rozměru v turistické dopravě jsou skutečnou jedničkou na českém trhu. V nemalé míře k tomu přispívá příznivý poměr ceny, kvality a použitelnosti. Turancar  doporučuje využít letošní nabídky výprodeje skladových zásob všech typů autobusů s motory EURO 5 EEV v akci „ ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM“. Od nového roku 2014 totiž začíná účinnost nové normy EURO 6, která patrně nové autobusy prodraží.  Končí také doba, kdy je autobusům s motory, které nesplňují ekologické normy, umožněno vjíždět do evropských i českých měst!

 

„Štěstí přeje připraveným“

ISUZU ROAD – jedeme za vámi!

Jaro u ISUZU bude ve znamení cestování. Pokud chcete vidět nejnovější modely autobusů 2013 Euro 5 EEV na vlastní oči, máte chuť se svézt a nové autobusy si vyzkoušet, prosíme, kontaktujte nás, rádi zajedeme i za vámi. Cesty plánujeme po všech krajích v měsících březnu až červnu.

Kontakt:isuzu@seznam.cz  GSM:603 970 950

www.turancar.cz

 

Připomínáme

Malokapacitní autobusy pro 25 – 33 osob značky ISUZU prodává v Čechách od roku 2004 společnost TURANCAR CZ.  Pro více než sto prodaných autobusů zajišťuje TURANCAR servis a prodej originálních náhradních dílů v expresním režimu.

ISUZU je jednoznačně dobrá volba!