Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Pro značku ISUZU BUS úspěšný rok 2023

Ještě jednou se vracíme k autobusové události roku, kterou je bezpochyby veletrh CZECHBUS. Prodej autobusu značky ISUZU po několika letech útlumu zažívá nyní znovu skutečný boom v celé Evropě Českou republiku nevyjímaje. O malé ekonomické autobusy s délkou do osmi metrů v městském i turistickém sektoru roste násobně zájem dopravních společností, ale i individuálních dopravců i dalších nejrůznějších organizací.

Vše o autobusech ISUZU na stránkách TURANCAR CZ

.

ISUZU na veletrhu CZECHBUS 2023

Expozice autobusů ISUZU na stánku TURANCAR

.

Na před měsícem skončeném veletrhu CZECHBUS v Praze představila společnost TURANCAR CZ celkem pět modelů ISUZU, tři městské NovoCiti Life v různých provedení a dva turistické midibusy Novo Ultra a Turquoise. Největší zájem dopravců byl o městská provedení, která u ISUZU představují nejnovější modely midibusů řady NovoCiti Life nové generace se stoprocentní autobusovou konstrukcí. Autobusy byly navrženy na základě přísných zadávacích kritérií ve vývojovém centru Anadolu ISUZU. Nový NovoCiti life zaplnil mezeru na trhu v příslušném segmentu a díky tomu se již úspěšně zařadil do flotil mnoha českých dopravců. V expozici TURANCAR vynikal midibus v nápadném modro žlutém provedení pro nový městský dopravní podnik v Teplicích.

.

Expozice autobusů ISUZU, modely NovoCiti Life a TURQUOISE

.

ISUZU na veletrhu CZECHBUS 2023

ISUZU na veletrhu CZECHBUS 2023, modely NovoCiti Life

.

Viktor Wiesner, ředitel společnosti TURANCAR CZ

Viktor Wiesner při jednání se zákazníky

.

TURANCAR CZ, ředitel Viktor Wiesner a majitel Viliam Turan

Zleva, Viktor Wiesner a Viliam Turan

.

Zdravé od ISUZU na veletrhu CHECHBUS

Expozice ISUZU ve zdravém stylu

.

Autobusy ISUZU pro Městskou dopravu Teplice

Předání autobusů ISUZU NovoCiti Life novému dopravci Městská doprava Teplice, který zahájí provoz 1. ledna 2024

.

Děkujeme partnerům, zákazníkům i příznivcům značky ISUZU za jejich přízeň. Přeje všem krásné, šťastné a pohodové Vánoce a úspěšný nový rok 2024.