Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

Kompletní nabídka autobusů ISUZU na veletrhu BUS SHOW 2018

Od roku 2004 se na Slovensku a v Česku prodávají turistické autobusy ISUZU. V současnosti jsou nezajímavějšími a také nejoblíbenějšími autobusy na trhu v kategorii „midi“ s kapacitou 25 až 39 míst. Na veletrhu BUS SHOW 2018 v Nitře představí společnost TURANCAR hned tři typy autobusů „midi“, NOVO, TURQUOISE a VISIGO nejnovější generace Euro 6c. Více informací o veletrhu BUS SHOW se dočtete zde.  

Společnost TURANCAR je Česko – Slovenské výhradní zastoupení pro autobusy značky ISUZU. Zabývá se převážně prodejem a servisem turistických malokapacitních autobusů modelové řady TURQUOISE, NOVO a VISIGO, jedná se o jednoznačně nejúspěšnější turistické autobusy ve své kategorii s obsaditelností 25 – 39 míst. ISUZU „midi“ nejvíc využívají incomingové cestovky, ne zřídka se je potkáváme také jako školní autobusy, nebo pro dopravu sportovních oddílů a zájmových sdružení. ISUZU je bez pochyby tím nejlepším současným řešení ekonomické dopravy v malých rozměrech. K úspěchům prodeje přispívá zejména dobrý poměr ceny, kvality a použitelnosti autobusů ISUZU. Prodejní a servisní místa se nachází v Čechách v Praze a na Slovensku v Nitře.

 

WWW.BUSSHOW.EU

FOR ISUZU CZECH GROUP

TURANCAR CZ v Praze je součástí uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“ které vzniklo v rámci partnerských vztahů s firmou ProScan a.s. která v Čechách reprezentuje skupinu ISUZU Trucks a prodej pickupů ISUZU D – MAX. Propojením vznikla v Česku unikátní struktura ISUZU s komplexní nabídkou ISUZU. Zákazníci nyní, úplně poprvé najdou veškeré služby ISUZU pod jednou střechou. „FOR ISUZU CZECH GROUP“ svým zákazníkům nabízí prodej a servis autobusů, lehkých nákladních aut od 3,5 t do 14t, pickupů D – MAX.

V rámci uskupení TURANCAR nabízí také náhradní díly tzv. ISUZU INDUSTRIAL ENGINES pro pracovní a stavební stroje všech značek vybavené motory ISUZU a veškeré další díly pro užitková vozidla dovážená do Evropy.

Zdeněk Nesveda

 

 

WWW.TURANCAR.CZ

 

.

.

.

.

.

.