Isuzu-czech.cz
PRODEJ AUTOBUSŮ

TURANCAR podporuje veletrh CZECHBUS!

V listopadu od 23. – 25.11. 2021 se uskuteční na výstavišti PVA v pražských Letňanech 10. jubilejní dopravní veletrh CZECHBUS. TURANCAR CZ, výhradní dovozce autobusů ISUZU do České republiky, stál v roce 2010 u vzniku veletrhu a podílel se na realizaci prvního ročníku. Celých deset let se TURANCAR veletrhu pravidelně zúčastňuje a zároveň ho i podporuje.

Letošní ročník je pro TURANCAR obzvláště důležitý i s ohledem na vývoj koronavirové epidemie v České republice, která významně poznamenala celou dopravu a obchodování s autobusy. Prodej hlavního sortimentu zájezdových autobusů se zcela zastavil. Turancaru se podařilo sortiment operativně změnit, začít prodávat autobusy linkové a tím prakticky zachránit existenci firmy. Hitem „koronavirové sezóny“ se stal model malého městského autobusu ISUZU NovoCiti Life. Ten se shodou okolností stačil ještě představit před příchodem epidemie na veletrhu CZECHBUS 2019, v té době ještě nikdo netušil, že je to začátek nové úspěšné éry Turancaru.

Těžké období prožívá autobusová doprava, cestovní ruch, obchodování s dopravními prostředky, ale také i výstavy a veletrhy. Věříme, že se vše nakonec v dobré obrátí a vše se zase vrátí do normálních kolejí.

Ve středu 12. 5. 2021 v 10.00 hod. se na výstavišti PVA uskuteční společný tiskový brífink společností ABF, a.s. a TURANCAR CZ, s.r.o na podporu veletrhu CZECHBUS.

Zdeněk Nesveda – TURANCAR CZ

00420 774 812 178

redakce@praha-tip.cz

Czechbus ISUZU 2021 web_4.

.

.

.

.

.

.